Frequently Asked Questions

سوالات متداول لوپز کالا را می توان در زیر جست و جو و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

اگر محصول ارسالی با آنچه سفارش داده‌ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

با شماره تماس درج‌شده در قسمت پایین وب‌سایت تماس حاصل فرمایید.

زمان تحویل محصولات چقدر است؟

در شهر اصفهان نهایت تا 24 ساعت محصول تحویل داده می شود و در سایر استان ها و شهرستان ها، نحوه ی ارسال و مسافت، بین ۲ تا 5 روز کاری است.

آیا خرید از این وبسایت امن است؟

برای فراهم کردن امنیت کامل شما، ما هیچ‌گونه اطلاعاتی که مربوط به‌حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کنیم. سیستم پرداخت توسط وب‌سایت بانک تجارت انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد، در سایر موارد نیز حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید صورت پذیرفته است.همچنین سایت شرکت لوپز دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که در پایین صفحه اصلی وبسایت قابل مشاهده است.

آیا بدون ثبت نام در سایت لوپز می توانم خرید کنم؟

خیر. برای پیگیری خرید شما، نیاز به اطلاعات کاربری شما داریم.

نماد اعتماد الکترونیکی که در سایت نمایش داده شده است به چه معنایی است؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد،  به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب‌سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیرکاری( از ساعت 8 صبح تا 17) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.

چگونه می‌توان به صورت حضوری خرید انجام داد؟

با شماره درج شده در قسمت پایین وب سایت تماس حاصل فرمایید و سپس به نزدیک ترین نمایندگی فروش محل زندگی خود مراجعه فرمایید.

چگونه از فروشگاه اینترنتی شرکت لوپز، کالای مورد نظر خود را سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش، ابتدا میبایست محصول مورد نظر خود را در سایت بیابید. سپس آن را به سبد خرید اضافه کرده و در نهایت تسویه حساب خواهید کرد.

نحوه ارسال محصول توسط شرکت لوپز به چه صورت است؟

با توجه به محصول خریداری شده، ارسال سفارش از طریق یکی از سه روش پست، تیپاکس و باربری انجام می شود.
سوالات متداول لوپز کالا